Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sistemleri
Ürün Bilgileri

YCA Alüminyum, manuel cam kapı ve otomatik cam kapı sistemleri ile sayısız desen ve teknolojik seçenek alternatifi sunuyor. YCA Alüminyum üretimi cam kapı sürekli veya en azından genel halinde kontrol sağlanarak olarak kapatılması gereken kapıların en güvenli yalıtımlı biçimde kapatılmasını sağlamaktadırlar.

Hidrolikli cam kapı, her ihtiyaca uygun teknolojik çözümü sunar.
Entegre edilmiş cam kapı, kanat içine montajlanarak görünmezlik sağlar ve kapılara maksimum şıklık katar. Zemine gömülen cam kapı , tüm 90 derece açılır ve çarpma kapılardan daha konforu ve işlevselliği simgeler.

Ferah, şeffaf  ve nezih bir iç mimari uygulaması için cam kapı sistemleri cam kapı, pek çok modern yapılarda, özellikle işletmeler veya alışveriş merkezlerinin betonsu, ahşapsal veya plastikten  yapılmış dış cepheleri, bölme duvarları ve kapılarında yerini çoktan almıştır. Hatta pek çok özel binalarda, cam giderek daha çok önem kazanmaktadır.

Cam kapı çözümleri kolayca bina mimarisi ile harmanlanmakta yada vurgulanarak ön plana çıkmaktadırlar. Kullanım alanları ve çeşitleri neredeyse sınırsızdır. YCA Alüminyum, planlamada bina koruma, ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarım kısımlı, işlevsel, mukavemetli ve estetik çözümler için çeşitli cam teknolojileri sunar.

Fotoğraf Galeri
Ürün Sipariş Formu