Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
YCA ALÜMİNYUM

Metal ve alüminyum sektöründe faaliyet gösteren YCA ALÜMİNYUM İNŞ. NAK. TUR. TİC. LTD. ŞTİ. son yıllarda geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat, teknik bilgi desteği ve hızlı dağıtım servisi ile Trabzon’da sektörün lider kuruluşu haline gelmiştir.

Firmamız, Paslanmaz Çelik, Alüminyum ve Pirinç malzeme çeşitlerini uygun şartlarda bir arada bulundurarak, müşterilerimizin bu malzemeleri tek bir noktadan temin edebilecekleri ve teknik bilgi desteği alabilecekleri, metal merkezi olarak hizmet vermektedir.

Şirketimizin ürün yelpazesinde; korkuluk sistemleri, pvc doğramalar, cam balkon sistemleri, alüminyum doğramalar, cephe sistemleri ve otomatik kapılar bulunmaktadır.

Vizyonumuz

YCA Alüminyum olarak müşterilerimizin tüm profil ve aksesuarlar ihtiyaçlarını karşılamak, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Alüminyum sektöründe farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak, değer katmak ve sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilir verimliliği sunmak.

Çözüm Ortağınız
  • Kurumsal Hizmet
  • Teknik Destek
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Yenilikçi Fikirler
  • Uygun Fiyatlar

YCA Alüminyum olarak sizlere en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunacağımızın garantisini vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle; ar-ge, satış, uygulama ve teknik destek ekiplerimiz ile Trabzon’un her yerinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz
İletişime Geçelim

İster bize ulaşın, isterseniz iletişim formundan bize bilgilerinizi gönderin biz size ulaşalım. Sizi ofisimizde ağırlayıp kahve ikram edelim.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

Sizi dinleyelim, anlayalım ve doğru soruları soralım. Böylece sizi tam olarak ihtiyacınız olan şeye ulaştırmak için çalışalım.

Sizin İçin En Uygun İşleme Karar Verelim

Alanında uzman ekibimiz ile sizin için en uygun işlemi en uygun şekilde vermek için gerekli çalışmaları yapalım.

Uygulamasını Gerçekleştirelim

Uygulama için söz verdiğimiz tarihte ve anlaştığımız şekilde uzman ekibimiz ile uygulamayı yapalım.

Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz ile gönülden teşekkürlerimizi sunarız.
Merak ettikleriniz hakkında bize ulaşmak için lütfen, buraya tıklayın.