Sürme Doğrama

Sürme Doğrama
Ürün Bilgileri

Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri: Profil sistemini değiştirmeden, yalıtımdan hiçbir ödün vermeden sürme doğrama yapmanın tek yolu devirmeli sürme olarak ta tabir edilen sürme sistemleridir.

Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri büyük alanlar için yapı elemanlarında mükemmel bir çözüm ortağıdır. Bu sistem iki, üç veya dört kanatlı olarak imal edilmektedir. Eşik gömülerek rahat bir geçiş imkanı sağlayan Volkswagen sürme sistemleri istenilen ölçülerde imal edilebilir. YCA Alüminyum olarak üretimini yaptığımız Alüminyum Sürme Doğrama sistemlerine işçilik ve montaj hatalarına karşı 3 Yıl Garanti vermekteyiz

Teknik Bilgiler
  • Ahşap renklerde ve Ral Kataloğundaki tüm renklerde üretilebilir
  • Su ve ısı yalıtımı çarpma conta olarak tabir edilen EPDM contalar vasıtasıyla olmaktadır. Buda size °k 100 su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Sürme sistemlerde kıl conta kullanılmaz.
  • Alüminyum sürme doğramalar pencerelerle aynı Profil ve aynı çıta detayına sahiptir.
  • Alüminyum Sürme Aksesuar mekanizmasında maksimum sayıda kilitleme elemanı vardır. Buda size güvenli bir kilitleme sunar. Ayrıca maksimum seviyede hırsızlık güvenliği uygulanabilir.
  • Sürme doğramanızı havalandırma pozisyonu olan düşey açılım (vasistas) konumunda kullanabilirsiniz.
  • Alüminyum Sistemlerinde Sıkışma contalı ve maksimum sayıda kilitleme elemanı olduğu için fırtınalı, çok yağmurlu bölgelerde maksimum yalıtım imkanı sağlar.
  • Alüminyum sürme sistemleri kanat ağırlığı, kanat boyutu ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak yarı ve tam otomatik olmak üzere iki adet farklı kullanıma sahiptir. Tam otomatik sistem büyük boyutlu sürmelerde uygulanmakta olup kullanımı daha özen isteyen bir sistemdir. Yarı otomatik sistem ise kullanımı daha basit bir sürme açılım sistemidir. Her iki sisteminde yalıtım özellikleri aynıdır. Boyuttan dolayı bir zorunluluk yoksa yarı otomatik Volkswagen sürme önerilmektedir.
Fotoğraf Galeri
Ürün Sipariş Formu